KH Vëllaznimi Kampion!

Ekipi i Juniorëve shpallet kampion për sezonin 2020/21. Në ndeshjen finale kundër KH Zhegrës ekipi kuqezi fitoi me rezultat 42-29.Djemtë tanë sjellin kupën në Gjakovë pas një sezoni pa humbje. Meritat për këtë sukses i takojnë ekipit, mbështetësve tanë dhe qytetit të Gjakovës. Ju premtojmë që puna për suksese tjera nuk do të ndalet që emri VËLLAZNIM të lartësohet.FORCA VËLLAZNIMI!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *